На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

День Європи 2018

  19 травня 2018 р. відзначають День Європи. З цієї нагоди в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся перегляд відеострічки англійською мовою про європейські країни. Професорсько-викладацький склад та студенти після перегляду обговорювали особливості життя, навчання, соціальних гарантій у розвинених країнах Європи та умови співпраці з Україною в контексті солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Також студенти під керівництвом викладача Ковальчук Ю.П. представили презентації з основними соціально-економічними показниками в розрізі країн Європи, зокрема такі як ВВП на душу населення, рівень середньої заробітної плати, рівень цін на споживчий кошик, приріст населення, рівень злочинності та корупції, відсоток володіння автобілями з розрахунку на 1000 осіб, якість доріг.
Прагнення до європейського рівня життя визначило європейський вибір нашої країни. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа не за кордоном, вона починається з кожного українця, адже Україна-це Європа.

 

День вишиванки

    Вишиванка-наш оберіг, наша душа, наш генетичний код, символізує в собі усі радості і смуток українського народу, всі перемоги і досягнення. Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ щирим серцем святкують цей день, возвишаючи одну з найкращих окрас світу-вишиванку. Де б ми не були і щоб не відбувалось, пам’ятаймо, що у єдності сила і наче тими нитями, що лягають візерунками на вишиванці, об’єднаємось у любові до України.

   

Круглий стіл на тему: «Огляд моделей і методів для прийняття рішень»

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся круглий стіл за участю студентів І курсу та професорсько-викладацького складу під керівництвом доцентів кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Семчишин Л.М та Павелчак-Данилюк О.Б..
Питання математичного моделювання економічних процесів є дуже актуальним на сьогоднішній день. Тому в цьому контексті однією із важливих ланок підготовки майбутнього економіста є уміння володіти математичним апаратом і застосовувати його у своїй діяльності.
Під час круглого столу обговорювались такі питання:
Аналіз моделей і методів прийняття рішень.
Математичні моделі і методи прийняття рішень.
Застосування математичних моделей і методів в практиці управління.
Використання квестів у навчальному процесі.
Активними учасниками круглого столу були студенти групи ФМС-11: Підгородецький Саша, Стецюк Назар, Олексишин Андрій, Гащиць Арсен, Плітонов Назар, Дригуш Андрій.
Весь перелік питань став актуальним для обговорень, в ході чого зав’язалась жвава дискусія між слухачами і доповідачами.
За підсумками круглого столу опрацьовано шляхи вирішення виявлених проблемних питань та пропозиції щодо підвищення ефективності їх використання, а також впровадження в подальшу навчальну діяльність.

КВЕСТ 2018

 11 травня 2018 р.в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу відбувся міжрегіональний “Квест 2018”. У ньому взяли участь 11 команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів м. Чорткова, смт. Заводського, с. Біла, с. Ягільниця, с. Джурин, с. Росохач, с. Улашківці, с. Горішня Вигнанка. Метою квесту було цікаве знайомство з вузом та удосконалення економічних знань в ігровій формі.
На початку заходу директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н. Є. привітала присутніх, відзначивши, що в кожного є мрія стати успішним, жити в достатку-все це можна досягнути володіючи економічними знаннями й вмінням їх застосовувати. Надія Євстахівна ознайомила присутніх з історією вузу, принципами навчання, спеціальностями та побажала успішного проходження квесту.
Завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін к.е.н., доцент Дерманська Л.В. озвучила правила квесту й оголосила його старт.
Вже на початку було зрозуміло, що розпочалась захоплююча пригода. На учасників чекали локації, що охоплювали й аудиторії й бібліотеку, виставкову залу, комп’ютерний клас, спорткомплекс та все інше, що використовуюється студентами вузу в навчальному процесі. На локаціях учасники розв’язували різноманітні завдання, успішне вирішення яких давало змогу рухатись далі.
Найшвидшими виявилась команда загальноосвітньої школи смт. Заводського, які й отримали перемогу. Школи №2 і №7 м. Чорткова розділили 2 і 3 місце відповідно. Щиро вітаємо переможців, нехай усі життєві завдання даються з легкістю та успіхом, будьте креативними, завзятими та прагніть кращого, тоді все буде Вам під силу.
Колектив ЧННІПБ ТНЕУ висловлює щиру вдячність усім учасникам, їхнім вчителям та директорам шкіл Кушніру В.Б., Юрчишину І.О., Яремко Т.В., Скринику В.Я., Кульчицькому Р.В., Яровому Ю.М., Кошевьоровій Т.Л., Яремі П.Ф., Наконечній Г.П., Дідику А.Г,. Зайло А.Я. за достойне виховання молоді. Бажаємо Вам наснаги й процвітання, нехай кожен день приносить радість і позитивні результати від Вашої праці. Дякуємо за сприяння у проведенні квесту начальнику відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації Гульці І. М. і начальнику Управління освіти молоді та спорту Чортківської міської ради Поліщук Л.М.
Квест приніс багато позитивних емоцій усім, то ж до нових зустрічей.

 

Наукове стажування викладачів ЧННІПБ ТНЕУ у Варшаві

  18 – 21 квітня 2018 року кандидати економічних наук, доценти кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Костишин Н.С., Чижишин О.І. та Яковець Т.А. пройшли стажування “Інновації в науці та освіті: виклики сучасності” у м. Варшава. Стажування організовано Університетом Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією ADD з метою підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній й науковій сфері між Україною та Польщею.
У рамках програми стажування, викладачі відвідали представництво Європейської комісії в Польщі, де обговорили сучасні тенденції в освіті, застосування євростандартів в українській освіті, розглянули міжнародні програми співпраці вузів та науковців.
Також було здійснено візит до приватного освітнього закладу – Європейського суспільно-технічного вищого навчального закладу у Радомі; візит до Відділу наук медичних у Варшаві; відвідано презентацію Президента Фонду АДД у м. Варшава; візит до Університету С. Вишинського. Освітні візити мали на меті ознайомлення з методикою викладання, принципами навчання, освітніми програмами.
За результатами стажування отримано сертифікати та сформовано збірник наукових есе.