Здесь можно скачать wordpress шаблоны бесплатно. После скачивания устанавливать через админку.

Страсний тиждень перед світлим Великоднем час, коли очищаємось через добрі справи. Викладачі та студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відвідали у катедральному Соборі Петра і Павла благодійну ярмарку пасхальних прикрас, створених спільнотою “Віра і Світло”, яка об’єднує осіб з особливими потребами, їхніх батьків та молодь-приятелів. Придбавши великодні сувеніри, викладачі та студенти прикрасили ними пасхальне деревце у дворі вузу.Добро поєдналось з красою. Дякуємо юним майстрам за креативний підхід до виготовлення великодніх прикрас! Адже у кожній з них вкладена душа, щирість, старанність якнайкраще прославити Господа. Нехай свято світлого Воскресіння, завітає до кожного серця з любов’ю, миром та Божою ласкою.