День Європи 2018

19 травня 2018 р. відзначають День Європи. З цієї нагоди в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся перегляд відеострічки англійською мовою про європейські країни. Професорсько-викладацький склад та студенти після перегляду обговорювали особливості життя, навчання, соціальних гарантій у розвинених країнах Європи та умови співпраці з Україною в контексті солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Також студенти під керівництвом викладача Ковальчук Ю.П. представили презентації з основними соціально-економічними показниками в розрізі країн Європи, зокрема такі як ВВП на душу населення, рівень середньої заробітної плати, рівень цін на споживчий кошик, приріст населення, рівень злочинності та корупції, відсоток володіння автобілями з розрахунку на 1000 осіб, якість доріг.
Прагнення до європейського рівня життя визначило європейський вибір нашої країни. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа не за кордоном, вона починається з кожного українця, адже Україна-це Європа.