Здесь можно скачать wordpress шаблоны бесплатно. После скачивания устанавливать через админку.

День української писемності і мови

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ в День української писемності і мови професорсько-викладацький склад на чолі з директором закладу вищої освіти, к.е.н, доцентом Кульчицькою Н.Є. та студентство долучились до написання всеукраїнського диктанту. Мова — найважливіша частина нашої особистості, нашої поведінки, нашої думки, вона — тіло цієї думки, визначає ступінь нашої свідомості, є своєрідним її мірилом. Тому, нашим завданням, як синів і дочок рідної країни, як свідомих громадян є берегти мову, розвивати її культуру і чистоту. Українська мова – мелодійна струна нашої ментальності, яка поєднує нас у велику й міцну духом державу. Необхідним є підтримка високого рівня мовної грамотності саме молодого покоління, як запоруки розбудови нації. Колектив ЧННІПБ ТНЕУ вітає усіх з цим прекрасним святом, бажаємо завжди знаходити спільну мову один з одним та щиро висловлювати свої почуття!