Лабораторія проектів в ЧННІПБ ТНЕУ

ГО Атом спільно з Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ТНЕУ організували Лабораторію проектів. Разом над розробкою нових ідей працювали професорсько-викладацький склад, студентство, громадські активісти, гості з інших навчальних закладів. Створивши команди, усі розробляли цілі та завдання для реалізації своїх проектів. Тренери Ірина Яремчук та Людмила Лукіян координували командні дії та розкривали нюанси створення проектів, що забезпечують успіх їх реалізації.
Директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є. підкреслила важливість проведення подібних зустрічей, адже вміння чітко окреслити основні ідеї проекту та сформувати програму його реалізації надає більше шансів на успіх справи.
Бажаємо наполегливості та успіху на шляху втілення в життя своїх ідей!