Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

IV студентська науково-практична конференція “Теоретичні та практичні аспекти стійкого розвитку економіки України”

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулась . У програмі конференції студенти-магістри представили основні результати досліджень, провели дискусії по актуальних питаннях функціонування системи обліку й оподаткування та особливостях митно-тарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні.
Пропозиції доповідачів мали практичний характер та свідчили про грунтовість здійсненого дослідження. Результати конференції засвідчили про активну позицію молодих фахівців в напрямку усунення недоліків та проблем фінансового-економічного становища в Україні. Бажаємо дослідникам реалізації своїх перспективних ідей в реальність та досягнення професійного успіху.