Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Дні Європи в Україні

До днів Європи в Україні в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулась віртуальна подорож у європейські країни. Директор ЧННІПБ ТНЕУ, канд. екон. наук, доцент Кульчицька Н. Є. наголосила, що відзначення Дня Європи є дуже символічним, оскільки слово “Європа” для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. Крім того, наша країна знаходиться в самій душі Європи – в її географічному центрі. Тому, наближення до європейских принципів і основ життя є безповоротним для України.
Студенти 1-3 курсів денної форми навчання підготували захоплюючі розповіді про співпрацю з Україною, її підтримку різними країнами Європи. Окреслюючи певні особливості тієї чи іншої країни, решта студентства мали відгадати країну, про яку йде мова. Вивчаючи досвід представлених держав, визначались основні пріорітети євроінтеграції України. Євроінтеграція – цивілізаційний вибір України, одна з ключових вимог Революції гідності. У системі зовнішньополітичних пріоритетів України вона посідає особливе місце. Саме тому, студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ постійно ведуть наукові дослідження, здійснюють пошук новітніх шляхів розвитку України та формуюють основні пріоритети в напрямку євроінтеграції.