Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Науково-методичний семінар

9.10.2019 р. у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся науково-методичний семінар професорсько-викладацького складу. Цього разу до нього були залучені й студенти 4-го курсу, оскільки розглядали актуальну тему для майбутніх магістрів, а саме: «Плагіат у закладі вищої освіти». Провела семінар к.е.н. Сидор Г.В., яка зазначила, що плагіат у студентському середовищі становить загрозу з цілої низки причин, зокрема не сприяє розвитку креативного мислення й творчих здібностей студента, спотворює реальну картину знань, вмінь і навичок, ускладнює процес оцінювання результатів викладачем, призводить до виникнення недобросовісної конкуренції у студентському середовищі. Окрім того, це явище вкрай негативно сприймається світовою науковою спільнотою. Галина Вікторівна навела різні форми плагіату, види технічних засобів, які шляхом автоматичного порівняння текстових документів в електронній формі з базою даних інших текстів, створюють умови для швидкого виявлення плагіату та власні пропозиції щодо методів, які дозволяють максимально підвищити ступінь оригінальності магістерських робіт. Були окреслені етапи виявлення плагіату магістерських робіт у ЧННІПБ та проведено анкетування серед викладачів і студентів з метою виявлення ставлення до плагіату.
Таким чином, в ході семінару студенти отримали ґрунтовну інформацію, що допоможе їм підготувати успішний дипломний проект, а професорсько-викладацький склад підтримали тезис й надалі застосовувати дієві засоби уникнення прояву академічної недоброчесності.