Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Науковий пікнік 2019

Студентство та викладачі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ взяли участь у науковому пікніку, що організували ГО “Альтернатива – Чортків” та ГО “Центр науки Тернополя”. На локації ЧННІПБ ТНЕУ були креативно та цікаво представлені спеціальності закладу вищої освіти. Платформа фінансів та обліку запрошувала охочих зіграти в економічне лото, під час якого за правильну відповідь отримували винагороду. За напрямом психології була можливість пройти експрес тести, застосувати психологічні трюки, за допомогою яких студенти-психологи давали характеристику особистості. По спеціальності “Організація туристичного обслуговування” студенти проводили дослідження, шляхом опитування та голосування по питанню: “Який з видів туризму бажаєте, щоб розвивався у нашій місцевості?”.
Радіємо, що мали можливість, на цьому заході, вкотре провести весело, цікаво та результативно час у колі нашої родини ЧННІПБ ТНЕУ. Висловлюємо вдячність організаторам за їхню працю та креатив. Всім гарного настрою та процвітання.