Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Дуальна освіта в дії

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ продовжує тісну співпрацю з працедавцями в напрямку підготовки фахівців. Спільно з Радою працедавців, що була створена у ЧННІПБ ТНЕУ, погоджено та впроваджується у навчальному процесі дуальна освіта. В рамках дуального навчання студенти 4-го курсу денної форми навчання ЧННІПБ ТНЕУ спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” перебувають на заняттях у Чортківському відділенні ПРАТ “УПСК”. Керуюча відділення Вівчар Л.І. окреслила студентам принципи діяльності страхової компанії, основні напрями страхування та специфіку роботи. Студенти 4-го курсу спеціальності “Облік та оподаткування” освоюють практичну бухгалтерію на ДП “Чортківське лісове господарство”. На період дуального навчання за кожним студентом закріплені певні операції та робочі обов’язки. Таким чином, є змога студентам закріпити отримані знання на практиці.