Доценти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ к.екон. н. Наталя Костишин та к. психол. н. Галина Юркевич взяли участь у роботі Національної науково-практичної конференції «Вектори розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі: тренди та перспективи» на факультеті аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету.Основними блоками наукових обговорень стали актуальні питання сьогодення: світ цифрової економіки, питання екологічної безпеки продуктів харчування, інноваційні технології в освіті і науці, стартапи та просування ідей у бізнесі, розвиток аграрного бізнесу, зокрема, купівля-продаж земель сільськогосподарського призначення, дорадництво в сучасні системі консалтингу, використання нетрадиційних енергоносіїв на основі біологічних розробок, історичні витоки підприємництва на землях Галичини.
Щиро дякуємо організаторам за цікаві дискусії та плідну співпрацю. Лише спільними зусиллями та науковими ідеями можливо досягнути позитивних результатів в напрямку соціально-економічного розвитку України. Бажаємо натхнення та успіхів!