Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Доценти кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Наталя Костишин , Ліда Семчишин , Галина Юркевич взяли активну участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції “Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору” (м. Київ). Організація і проведення якої вразило оригінальністю. Конференція розпочалась із ранкового дивертисменту та пленарної сесії. Своєрідними та цікавими були:
– навчально-демонстраційна сесія “Інноваційні методи викладання, навчання, менеджменту: новітні світові практики”;
– пленарна панельна дискусія “Реформування освіти: перспективи Нової Української Школи”;
– тематичні сесії / Тренінг-марафон “Навчання-Якість-Моніторинг”(майстер-класи, work-shops, тренінгові майстерні).
Доповненням до наукового тандему був виступ “Школи Комедійної Імпровізації”. Нові вміння та отриманий досвід будемо реалізовувати в навчально-виховному процесі ЧННІПБ. Впевнені в успіху.