На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Дуальна освіта – нові ідеї, сучасні вимоги.

Дуальний процес навчання сприяє підвищенню рівня фахової підготовки креативним шляхом зближення теорії та практики. Директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н, доцент Кульчицька Н.Є. наголосила на важливості впровадження новітніх освітніх методів підготовки фахівців, оскільки постають нові виклики та вимоги щодо їх професійності й конкурентоспроможності. Саме тому, Надія Євстахівна закликала присутніх викладачів, представників підприємств-партнерів по дуальній освіті, студентів обговорити та подати конкретні пропозиції щодо вдосконалення цього процесу. Студенти 3-4 курсів денної форми навчання Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ представили результати дуальної освіти та свої пропозиції щодо покращення її впровадження. Виступ представників підприємств зосередив на сучасних вимогах працедавців.
Цей захід підтвердив позитивний вплив дуальної освіти на підготовку фахівців-економістів, за результатами якого було окреслено проблеми, рекомендації щодо її вдосконалення.