Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Залишайся вдома!

Викладачі та студентство з відповідальністю прийняли виклики дистанційного навчання. Налагоджена комунікація та сучасні прогресивні сервіси допомогають у ситуації, яка склалась сьогодні. Moodle – помічник організації навчання, Zoom допомагає зустрітись онлайн і обговорити тему дисципліни разом, різноманітні сервіси Google відкривають широкий спектр можливостей у навчанні, Padlet служить віртуальною дошкою та платформою для обміну коментарями, Viber – незамінний комунікатор викладача та студентів…і багато іншого…Надзвичайна ситуація вимагає застосування нових та дієвих засобів. В процесі дистанційного навчання охоплюємо нові знання та навики, адаптовуючись до сучасності.
Усе мине і ми знову радітимемо зустрічам в аудиторіях, а сьогодні, будь свідомим, навчайся та #залишайсявдома. Бережіть себе, рідних і будьте здорові.