Кубок ТНЕУ бадмінтону

18-19 грудня відбувся І відкритий кубок ТНЕУ бадмінтону, організований під патронатом ректора університету професора Андрія Ігоровича Крисоватого й за сприяння Федерації бадмінтону України.
Команду Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ представили студенти 4-го курсу Пиріжок Володимир, Червона Юлія, Вовчко Галина та студент 1-го курсу Дерій Максим.
В особистих змаганнях серед жінок ІІІ місце зайняла студентка Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Червона Юлія, поступившись учасникам з Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Щиро вітаємо нашу призерку й команду та дякуємо за достойну участь у змаганнях. Подальших вам перемог та досягнення нових спортивних вершин.