Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Захисти магістерських робіт

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ завершились захисти магістерських робіт за спеціальностями “Облік і оподаткування”, “Фінанси, банківська справа і страхування”. Державна екзаменаційна комісія у складі начальника Чортківського управління ГУ ДФС у Тернопільській області Цвігуна Р.І., директора ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцента Кульчицької Н.Є. та завідувача кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ ТНЕУ Дерманської Л.В. відзначила актуальність та грунтовність проведених досліджень. Щиро вітаємо наших магістрів. Бажаємо усім реалізувати свої навики та досягти висоти професійного зростання. Нехай отримані вами знання принесуть перемоги та успіх.