На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Наші психологи відвідали Чортківський Військовий Комісаріат

Студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, які навчаються за спеціальністю “Психологія”, разом з викладачем курсу, канд. психол. наук, доцентом Юркевич Г.Й. (Галина Юркевич )відвідали Чортківський Військовий Комісаріат. В напрямку підвищення фахової орієнтації головний спеціаліст відділення комплектування Талац Л. Б. ознайомила студентів з обов’язками психолога, умовами проведення та етапами професійно-психологічного відбору на контрактну форму проходження служби в ЗСУ. Студенти взяли участь у проведені тестування та формуванню висновків професійно-психологічної відповідності. Колектив та студентство висловлює вдячність керівництву та працівникам Чортківського об’єднаного міського військового комісаріату, особливо Талац Л.Б. за пізнавальну зустріч. Запрошуємо до подальшої плідної співпраці.